MUHARREM İNCE'DEN TARSUS ÇIKARMASI

07.02.2024 - Çarşamba 22:03

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İNCE'nin bugünkü durağı Türkiye'nin en büyük ilçesi Tarsus'tu.

 

Memleket partisi genel başkanı Muharrem İnce ve Tarsus belediye başkanı Haluk Bozdoğan,güne basın mensuplarına kahvaltı programı ile başladı. Programda, yerel ve ulusal konularda basın mensuplarıyla görüş alışverişinde bulunan ve basın mensupları karşısında mevcut belediye başkanı BOZDOĞAN'ın partisinden aday olması dahil tüm soruları itina ile yanıtladı.

Yaklaşık 2 saat süren basın toplantısının akabinde , Eski Başbakanlardan Merhum Bülent ECEVİT'in heykel açılış törenine katıldılar. Bülent Ecevit'in heykeli, kalabalık Tarsus halkın'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Daha sonra   Halk ekmeği fabrikasının açılışını yapmak üzere genel başkan ve partililer açılışın yapılacağı yere doğru hareket ettiler. Fabrikanın açılışıyla birlikte, halkın ekmek ihtiyacının daha kaliteli ve hijyenik bir şekilde karşılanacağını belirten  Bozdoğan, fabrikanın Tarsus'lu vatandaşlar için önemine değindi. Daha iyi ve kapasitesi daha yüksek bir tesisin Tarsus halkı ile  buluşturmanın haklı gururunu yaşayan BOZDOĞAN ;"Tarsus Halkı Hizmetlerin En iyisine Layık" ifadesine yer verdi.

Açılış törenlerinin ardından Makam esnafına ziyarette bulunan Memleket Partisi'ne bölgede yerel ve ulusal bir çok basın mensubu eşlik etti. Ziyaretee  İnce ve Bozdoğan'a Davul Zurna'nın eşlik etmesi vatandaşın yüzünü güldürdü. Bir çay ocağında mola veren İNCE,vatandaşın sorunlarını dinleyip çözüm önerileri sundular. Halkla yapılan bu samimi görüşmelerde, partilerinin halkla olan yakın ilişkisini bir kez daha ortaya koydu ve partimiz her kesime hitap eden bir partidir bölücü değil bütünleştiren bir partiyiz diyerek konuya nokta koydu.

Bu yoğun program sonrasında İNCE ilçeden geldiği gibi Davul Zurna eşliğimde uğurlandı.

YORUM YAZ