RAMAZAN YILDIRIM'A ESNAF VE VATANDAŞTAN TAM DESTEK

04.02.2024 - Pazar 13:41

Deva Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayı Ramazan Yıldırım, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Gün içerisinde çeşitli bölgelerde temaslarını sürdüren Yıldırım, akşamları ise çeşitli iş kollarından sektör temsilcileriyle bir araya geliyor.

 

Uzun süreden beri saha çalışmalarını sürdüren DEVA partisi Tarsus Belediye Başkan Adayı Ramazan YILDIRIM, bugün ziyaretine Tarsus Galericiler sitesinden başladı.

Belediye Başkan Adayı YILDIRIM'ın yanı sıra ziyarete, DEVA Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi İl Başkanı Taner IŞIKBAY, Tarsus İlçe Başkanı Hasan ATAY,Tarsus Teşkilat başkanı Emrah ŞİMŞEK, Tarsus İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf SURATLI ve Teşkilat üyeleri de eşlik etti.

Galerici esnafının istek ve taleplerini tek tek dinleyip, sorunların çözüme ulaşması için projelerinin olduğunu ve bu projelerin en kısa zamanda hayata geçirileceğinin teminatını veren YILDIRIM'a galerici esnafı yoğun ilgi gösterdi.

Tarsus Galericiler sitesi gezisinin hemen ardından Tarsus Yarenlik alanındaki esnaf ve vatandaşlar işle bir araya gelen Yıldırım ve DEVA Partisi heyeti, Esnaf ve vatandaşlarla bölgenin yıllardır çözülemeyen otopark ve trafik sorununu kısa sürede çözüme ulaştıracak projeleri hazırladıklarını söyledi.

 

Caddenin, hem alışveriş hem de gezi için daha kullanışlı bir hale getirilmesine yönelik çalışma hazırladıklarını söyleyen Yıldırım, vatandaşların da taleplerini dinledi.

YILDIRIM gezi esnasında gazetecilere verdiği demeçte;

"Bölgenin yıllardır çözülemeyen otopark ve trafik sorununun bulunduğunu ve bu sorunun seçilmesinin hemen ardından kısa süre içerisinde çözüme ulaştıracak projeleri hazırladıklarını dile getirdi".

Yarenlik alanında girmedik işyeri sıkmadık el bırakmayan Tarsus Belediye Başkan Adayı karşılaştığı sıcak ilgi karşısında bir kez daha aday olmakla doğru bir karar verdiğinin altını çizdi.

YORUM YAZ